Babiak Pokonany

Kolejne trzy punkty zdobyte. Mimo słabego meczu udało się wywalczyć zwycięstwo z drużyną z Babiaka choć zapowiadało się że mecz zakończy się podziałem punktów. Pierwsza połowa była pokazem bezradności po obydwu stronach, przez co nie padły żadne bramki. Druga połowa wyglądała już znacznie lepiej dla drużyny GKS'u czego wynikiem była bramka w 60 minucie zdobyta przez Krzyśka Olejnickiego po przepięknym strzale pod poprzeczkę, w 65 minucie było już 2:0 płaskie dośrodkowanie z rzutu rożnego, uderzenie z pierwszej piłki i Mariusz Wiśniewski zdobywa drugą bramkę. 75 minuta Szymon Kowalski pokonuje po raz trzeci bramkarza gości i ustala wynik spotkania na 3:0 (0:0). Kolejny mecz gramy z Górnikiem Wierzbinek, na stadionie w Wierzbinku  02.01.2016 o godz 16. Zapraszamy